SAMSUNG Galaxy S10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

1440x3040

RAM И CHIPSET

8GB RAM

Exynos 9820 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3400mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

31.700 ден.

* Редовна цена:

35.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Realme 5 Pro
REALME 5 Pro
Samsung Galaxy A30s
SAMSUNG Galaxy A30s
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)
Samsung Galaxy A7 (2017)
SAMSUNG Galaxy A7 (2017)