SAMSUNG Samsung Galaxy Buds

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

/

/

RAM И CHIPSET

/

/

КАМЕРА И ВИДЕО

/

/

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

/

/

%

7.400 ден.

* Редовна цена:

8.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

OnePlus 7T Pro
ONEPLUS 7T Pro
Xiaomi Mi 9T
XIAOMI Mi 9T
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Apple iPhone 8 Plus
APPLE iPhone 8 Plus