SAMSUNG Galaxy Watch Active

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.1"

360x360

RAM И CHIPSET

768MB RAM

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

230mAh

Li-Ion

%

9.200 ден.

* Редовна цена:

10.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 7
XIAOMI Redmi Note 7
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Samsung Galaxy M10
SAMSUNG Galaxy M10