ZENFONE 3 ZE520KL

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.2"

1080x1920

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 625

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2600mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

9.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Samsung Galaxy M40
SAMSUNG Galaxy M40
Huawei Y Max
HUAWEI Y Max
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G