ZENFONE Max Pro (M2) ZB631KL

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.26"

1080x2280

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 660

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Ново

14.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Note 10
XIAOMI Mi Note 10
Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Samsung Galaxy A80
SAMSUNG Galaxy A80