SAMSUNG Galaxy A50

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9610

КАМЕРА И ВИДЕО

25MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

13.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro