APPLE iPhone 11 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1242x2688

RAM И CHIPSET

4GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3969mAh

Li-Ion

67.600 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Zenfone 3 ZE520KL
ZENFONE 3 ZE520KL
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos