APPLE iPhone 11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

828x1792

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3110mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

43.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S10 Lite
SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Huawei nova 5T
HUAWEI nova 5T
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)