SAMSUNG Galaxy Watch Active2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.4"

360x360

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

340mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

16.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Zenfone Max Pro (M2) ZB631KL
ZENFONE Max Pro (M2) ZB631KL
Samsung Galaxy A2 Core
SAMSUNG Galaxy A2 Core
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)
Apple iPhone XR
APPLE iPhone XR