HUAWEI Y9 (2019)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Hisilicon Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

10.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M31
SAMSUNG Galaxy M31
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Xiaomi Mi 9T
XIAOMI Mi 9T
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)