XIAOMI Redmi Note 7 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 675

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus