SAMSUNG Galaxy M30s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

6000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

12.300 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 7
XIAOMI Redmi 7
Samsung Galaxy A20s
SAMSUNG Galaxy A20s
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Samsung Galaxy A50s
SAMSUNG Galaxy A50s