GOOGLE Pixel 4

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

1080x2280

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 855

КАМЕРА И ВИДЕО

12.2MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2800mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

36.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note10 Lite
SAMSUNG Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy M30s
SAMSUNG Galaxy M30s
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7