SAMSUNG Galaxy A01

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

720x1520

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна достава

7.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Huawei P30
HUAWEI P30
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+