SAMSUNG Galaxy Note10 Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

30.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2