SAMSUNG Galaxy S20+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1440x3200

RAM И CHIPSET

-

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4320p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

51.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus