SAMSUNG Galaxy S20 Ultra

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.9"

1440x3200

RAM И CHIPSET

12GB

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4320p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

79.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A80
SAMSUNG Galaxy A80
Samsung Galaxy M20
SAMSUNG Galaxy M20
Samsung Galaxy M10
SAMSUNG Galaxy M10
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G