SAMSUNG Galaxy A41

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

MT6768 Helio P65

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

12.600 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite
Samsung Galaxy S20
SAMSUNG Galaxy S20
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2