XIAOMI Redmi Note 9

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.53"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

MediaTek Helio G85

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5020mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A21s
SAMSUNG Galaxy A21s
Samsung Galaxy A20s
SAMSUNG Galaxy A20s
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)