APPLE iPhone 11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

%

36.300 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S21+ 5G
SAMSUNG Galaxy S21+ 5G
Xiaomi Poco M3
XIAOMI Poco M3
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2