HONOR 20 lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.21"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

24MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3400mAh

Li-Ion

Бесплатна достава

12.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab S6 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Samsung Galaxy Note10+
SAMSUNG Galaxy Note10+
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos