SAMSUNG Galaxy M01

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

720x1520

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 439

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

6.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Black Shark 3
XIAOMI Black Shark 3
Honor 20 lite
HONOR 20 lite
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max