XIAOMI Redmi Note 9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5020mAh

Li-Ion

Конфигурации

14.150 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles