SAMSUNG Galaxy Watch3

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.4"

360x360

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

17.190 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
XIAOMI Redmi Note 10 Pro
Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Samsung Galaxy A02
SAMSUNG Galaxy A02
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)