SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.9"

1440x3088

RAM И CHIPSET

-

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

108MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

54.150 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Samsung Galaxy S20
SAMSUNG Galaxy S20
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)