ASUS ROG Phone 3 ZS661KS

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.59"

1080x2340

RAM И CHIPSET

12

Snapdragon 865+

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

%

38.100 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos