XIAOMI Black Shark 3

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 865

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

%

26.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S21+ 5G
SAMSUNG Galaxy S21+ 5G
Samsung Galaxy M21
SAMSUNG Galaxy M21
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11