APPLE Watch SE

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.78"

448x368

RAM И CHIPSET

-

Apple S5

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

23.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch Active
SAMSUNG Galaxy Watch Active
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus