APPLE iPad mini (2019)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

7.9"

1536x2048

RAM И CHIPSET

-

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

21.500 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Z Flip
SAMSUNG Galaxy Z Flip
Realme 5 Pro
REALME 5 Pro
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch