SAMSUNG Galaxy M51

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

%

19.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad mini (2019)
APPLE iPad mini (2019)
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Samsung Galaxy S20
SAMSUNG Galaxy S20
Samsung Galaxy S10
SAMSUNG Galaxy S10