SAMSUNG Galaxy M21

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

10.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2019)
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2
Samsung Galaxy M11
SAMSUNG Galaxy M11