HUAWEI Watch 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.2"

390x390

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon Wear 2100

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

%

4.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Google Pixel 4a
GOOGLE Pixel 4a
Samsung Galaxy M31
SAMSUNG Galaxy M31
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)