APPLE iPhone 12 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

1170x2532

RAM И CHIPSET

-

Apple A14 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

%

70.600 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad mini (2019)
APPLE iPad mini (2019)
Samsung Galaxy A30s
SAMSUNG Galaxy A30s
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G