SAMSUNG Galaxy M31

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

13.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A32 5G
SAMSUNG Galaxy A32 5G
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Xiaomi Black Shark 3
XIAOMI Black Shark 3