APPLE iPhone SE (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

25.800 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7