SAMSUNG Galaxy A20s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

9.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Huawei P40 lite
HUAWEI P40 lite
Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles