APPLE iPhone 12 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1284x2778

RAM И CHIPSET

6GB

Apple A14 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3687

Li-Ion

Конфигурации

%

76.800 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 10 5G
XIAOMI Mi 10 5G
Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Xiaomi Redmi Note 9
XIAOMI Redmi Note 9