HUAWEI Watch GT 2 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

Kirin A1

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

15.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Asus ROG Phone 3 ZS661KS
ASUS ROG Phone 3 ZS661KS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)