XIAOMI Mi 10T 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 865

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

25.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Xiaomi Black Shark 3
XIAOMI Black Shark 3
OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro
Samsung Galaxy M11
SAMSUNG Galaxy M11