SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

10.4"

1200x2000

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 662

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

15.690 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Samsung Galaxy A31
SAMSUNG Galaxy A31