SAMSUNG Galaxy M51

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 730G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

19.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 Pro
APPLE iPhone 12 Pro
Asus ROG Phone 3 ZS661KS
ASUS ROG Phone 3 ZS661KS
Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s