XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

13.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Samsung Galaxy A51
SAMSUNG Galaxy A51
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)