SAMSUNG Galaxy A42 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.6"

720x1600

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 750 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

18.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2
Samsung Galaxy S20+
SAMSUNG Galaxy S20+
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro