SAMSUNG Galaxy A12

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

4GB

Helio P35

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

10.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 Pro Max
APPLE iPhone 12 Pro Max
Samsung Galaxy M11
SAMSUNG Galaxy M11
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8