XIAOMI Poco M3

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.53"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 662

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

БАТЕРИЈА
STORAGE

11.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad 10.2 (2020)
APPLE iPad 10.2 (2020)
Asus ROG Phone 3 ZS661KS
ASUS ROG Phone 3 ZS661KS
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos