APPLE iPhone 12 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1284x2778

RAM И CHIPSET

-

Apple A14 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

%

67.790 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S20 FE
SAMSUNG Galaxy S20 FE
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro