APPLE iPhone 12 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1284x2778

RAM И CHIPSET

-

Apple A14 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

65.190 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A52 5G
SAMSUNG Galaxy A52 5G
Xiaomi Poco X3 Pro
XIAOMI Poco X3 Pro
Samsung Galaxy A72
SAMSUNG Galaxy A72
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini