APPLE iPad 10.2 (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

10.2"

1620x2160

RAM И CHIPSET

3GB

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

20.890 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 10T Lite 5G
XIAOMI Mi 10T Lite 5G
Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Xiaomi Black Shark 4
XIAOMI Black Shark 4
Samsung Galaxy S20 FE
SAMSUNG Galaxy S20 FE