SAMSUNG Galaxy A02s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

3GB

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

%

8.290 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad 10.2 (2020)
APPLE iPad 10.2 (2020)
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)