SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.9"

1440x3088

RAM И CHIPSET

12GB

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

108MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

52.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7